Başlarken

Yusuf İPEKLİ
ipekli65@gmail.com

Özel Elit Yağmur Çocuklar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak web sitemiz yayına başlamıştır.

Hayırlı olsun.

“Her çocuk özeldir, her çocuk tektir.” şiarıyla çalışmalarını sürdüren ve eğitim – öğretim kalitemizin referansımız olduğu kurum sitemizde bizden haberler, eğitim programlarımız, etkinliklerimiz yer alacak.

Bu vesile ile çocuğun yüksek yararını ön planda tutarak,  hazırladığımız ve onurla sürdürdüğümüz çalışmalarımızı nitelikli eğitim kadromuzla birlikte daha da geliştirmenin azim ve kararlılığı içinde bulunduğumuzu ve her alanda öncü olduğumuzu da belirtmek isterim.  

Bu gerçekten yola çıkarak hazırladığımız sitemizde duyurularımıza ulaşabilecek, duygu ve düşüncelerinizi bizimle paylaşabileceksiniz.

Birbirinden uzman eğitimcilerimizin hazırladıkları makaleler hem hayata hazırlamaya çalıştığımız çocuklarımıza hem de camiamıza çok önemli katkılar yapacak.

Bu anlamda;
1- Aileyi eğitimin bir parçası sayan,                                                                      
2- Engellilere en büyük engelin  bilinçsiz toplum olduğunu bilen,         
3- Her engelli bireyin özel olduğunun farkında olan,
4- Kararlarını elde ettiği sonuçlara göre alan,
5- “Her çocuk öğrenir bazen aynı anda, bazen farklı zamanda, bazen farklı   Yolla” diyebilen ve çocuklarımız için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, başta kurucularımız Sayın Nuray ÇETİNKAYA ve Sayın Şaban GENÇ olmak üzere; öğretmenlerimize, idari personelimize, kurumumuzun gelişip güzelleşmesi için çaba gösteren velilerimize ve diğer paydaşlarımıza çok teşekkür ediyorum.

Bir cevap yazın