Öğretmenlerimiz baş tacımızdır!

24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle geleceğimizin güvencesi öğretmenlerimizin özel günlerini “Öğretmenlerimiz baş tacımızdır!”  sloganıyla düzenlediğimiz bir dizi etkinlikle kutladık.

            Öncelikle dönem başında almış olduğumuz karar gereğince emekli öğretmen ziyaretimizi gerçekleştirdik. Kurum sahiplerimizden Nuray ÇETİNKAYA’ nın liseden öğretmeni de olan emekli öğretmen Mehmet YENİ’ yi Türk Milli Eğitim sistemine vermiş olduğu katkılar nedeniyle evinde ziyaret ettik. Duygulu anların yaşandığı ziyaretin oldukça anlamlı olduğunu düşünüyoruz. Mehmet Yeni hocamızın nezdinde emekli öğretmenlerimizi selamlıyoruz.

26 Kasım 2019, Salı günü kurum çalışanlarımızın tamamının katılımıyla bir kahvaltı etkinliği düzenledik. Günün anısına, açacağı bütün kapıların aydınlık ve hayırlı olması temennisiyle manevi değerinin çok yüksek olduğunu düşündüğümüz ve kişiye özel olarak hazırlattığımız anahtarlıklardan taktim ettik.

            27 Kasım 2019, Çarşamba günü ise kurumumuzda gerçekleştirdiğimiz programla öğretmenlerimize saygılarımızı ilettik. Programda öğretmenlerimiz şiirler okudular. Hep birlikte Öğretmen Marşını söylediler.

            Bu vesile ile öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyoruz.

            Başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, şehit öğretmenlerimiz ile ebediyete intikal eden diğer eğitimcilerimizi rahmet minnet ve şükranla yâd ediyoruz. 

Anlamlı günümüzde yanımızda olan ve bize her türlü imkanı sağlayan Kurucularımız Nuray ÇETİNKAYA ve Şaban GENÇ‘ e çok teşekkür ediyoruz.