DUYURULAR

Sezon Başı Öğretmenler Kurulumuz Eylül Başında…

Her türlü sorunun tartışılarak çözüme kavuşturulduğu ÖĞRETMENLER KURULU toplanatımızı eylül başında gerçekleştireceğiz. Alınacak kararların öğrenci, veli ve çalışanlarımızla eğitim sistemimize hayırlı olmasını diliyoruz.

Yağmur Çocuklar Marşı

Parolamız sevgidir
Tutarız biz her eli…
Yan yana başarırız
Bunu öğretmen, veli…

Biz yağmur çocuklarız
Hep ileri koşarız…
Biz birlikte güleriz
Biz birlikte coşarız…

Hoşgörü, saygı ile
Hedefe ulaşırız…
Vatan, bayrak aşkıyla
Kalplerde dolaşırız…
Biz yağmur çocuklarız
Hep ileri koşarız…
Biz birlikte güleriz Biz birlikte coşarız…

01 Kasım 19
Yusuf İPEKLİ

OKUL ZİYARETLERİMİZ OLMAZSA OLMAZIMIZ OLARAK DEVAM EDİYOR…

Önem verdiğimiz konulardan biri de okul ziyaretlerimizdir. Bu anlamda 2022 – 2023 eğitim öğretim yılında 150 öğrencimiz için 60’ın üzeinde okulu ziyaret ederek öğretmenlerimizle iletişim halinde olduk, iş birliği yaptık. Çalışmamız yeni sezonda daha da güçlenerek devam edecek olup OKUL ZİYARET FORMUMUZU aşağıda sunuyoruz. Çünkü, bilgi paylaşıldıkça anlam kazanmaktadır.

VELİ GÖRÜŞMELERİMİZ HER ZAMAN KAYIT ALTINDA

Değer veriyoruz, neye? Veli görüşmelerine… Çünkü başarıda üç etken olduğuna inanıyoruz. 1) Aile / Veli, 2) Öğretmen / Okul 3) Özel Eğitim. Bu yüzden her görüşmeyi kayıt altına alıyoruz. Kayıt formumuz ise aşağıda…

SEMİNERLERİMİZ VERİMLİ BİÇİMDE DEVAM EDİYOR

Önemsediğimiz konulardan biri de hiç şüphesiz ki istişarelere dayalı olarak yürüttüğümüz seminerlerimizdir. Üzerinde enine boyuna tartıştığımız seminer programımız aşağıdadır. Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.