ETKİNLİKLERİMİZ

Psikoloji servisimiz harıl harıl

Özel eğitimin olmazsa olmazlarından biri de PSİKOLOJİ servisidir. Bir özel eğitim kurumda psikoloji servisi ve/veya psikoloğu ne kadar aktifse o kurum o kadar değerlidir. Bizim de gurur kaynağımız hiç kuşkusuz psikoloji servisimiz. Kurucularımızın özel teşvikiyle adeta iğneyle kuyu kazar gibi harıl harıl çalışan psikoloji servisimizi kutluyor, başarılar diliyoruz.

ETKİNLİKLERİMİZ HEM ÖĞRETİYOR HEM HEYECANLANDIRIYOR…

Etkinliklerimiz aralıksız devam ediyor. “Günlük Yaşam Becerilerimiz” ışık hızıyla devam ediyor. Derslerde öğrendiklerimizi uygulamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu anlamda hem eğleniyor, hem öğreniyoruz.

SİVİL SAVUNMA ÇALIŞMALARIMIZLA HER TÜRLÜ AFETE HAZIRIZ.

Sivil savunma hizmetlerinin ne kadar önemli olduğunu maalesef depremler başta olmak üzere yaşadığımız felaketlerde tecrübe etmiş bulunuyoruz. Bu gerçekten yola çıkarak diyoruz ki sivil savunma tatbikatlarımız felakete hazırlık için önemli. biz de tatbikatımızı başarı ile gerçekleştirdik. Başta Büyük Şehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.


Fotoğraflar için bağlantıya tıklayınız.

SOSYALLEŞME ASLINDA EN BÜYÜK HEDEFİMİZ!

En büyük hedeflerimizden biri de çocuk ve evlilerin sosyalleşmesi. Bu uğurda hiç bir fedekaralıktan kaçınmadığımız gibi her fırsatta konunun üzerine gidiyoruz. Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.